KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13557060
nr 1355 7060
Träsnitt, Hans Osswald (f. 1919), Sverige. Signerad, numrerad 10/10, daterad -55. Motivet: 40x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:51:18
17/10 10:52:09
19 okt